دلایل اعتماد به تک یدک : احتمالا تا بحال برایتان پیش آمده که اقدام به خرید از یک مغازه کرده‌اید، اما پس از آن متوجه خرابی محصول و حتی گران‌تر بودنش نسبت به یک مغازه دیگر شده‌اید. در واقع مشکلاتی چون محصول فیک یا معیوب، عدم پشتیبانی یا بازپس‌گیری کالا، صرف هزینه و زمان بسیار در خرید سنتی، بسیاری را همیشه با دیده تردید و عدم اطمینان مواجه ساخته و این امر سبب گردیده تا فروشگاه‌های اینترنتی بتوانند با حل بسیاری از مشکلات فوق، تبدیل به انتخاب اول کاربران شوند.

حال به چندین دلیل برای خرید از فروشگاه اینترنتی تک یدک توجه کنید:

1.داشتن نماد اعتماد الکترونیکی ، نشان ملی ثبت(رسانه های دیجیتال) و استفاده از درگاه معتبر بانک ملت

یکی از عوامل مهم توسعه تجارت الکترونیکی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان کاربران خدمات الکترونیکی می باشد. در ایران مرکز توسعه تجارت الکترونیکی مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به کسب و کارهای اینترنتی را برعهده دارد. ساماندهی سایت‌های تجاری در کشور موثرترین گام برای ایجاد فضای تجارت الکترونیکی خواهد بود. به نحوی‌ که مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌ که سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند کرد و حقوق مصرف کنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می کنند.

2.ارسال رایگان کالاهای بالای 150 هزارتومان 

3.پاسخگویی به موقع و دقیق کارشناسان  و رسیدگی به درخواست های مشتریان 

شما میتوانید از طریق تماس تلفنی و یا در بخش گفتگوی انلاین با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سوالات مربوط به سایت ، خرید و همچنین مشاوره در مورد انتخاب محصول را بپرسید.

4.وبلاگ آموزشی کامل و جامع

شما در بخش مرجع آموزشی میتوانید ویدیوهای آموزشی مختلف آشنایی با قطعات خودرو و همچنین معرفی انواع خودرو ها دست پیدا کنید .

5.حضور فعال در شبکه های اجتماعی مختلف

شما علاوه بر اینکه میتوانید سایت تک یدک را دنبال کنید و از طرح ها وتخفیفات متنوع استفاده کنید با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی شامل تخفیفات بیشتری می شوید.

6. ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی ، سفارش از طریق سایت و یا از طریق شبکه های اجتماعی 

7.تضمین سلامت و اصالت کالا

8.تامین محصولات به صورت تکی و یا عمده با کمترین قیمت

شما میتوانید فقط با یک تماس تلفنی سفارشات عمده و تکی خود را به همکاران فروش واگذار کنید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما تامین کنند.